در «حق دانستن» ثبت نام کنید! در کنفرانس شرکت کنید! مقاله هایتان را بفرستید
ایران آکادمیا

سلام {name} {surname}،

با آرزوی تندرستی برای شما

این خبرنامه شامل سه موضوع شایان توجه است. 

 

دوره «حق دانستن»‌

دوره همگانی و رایگان و کوتاه «حق دانستن» در روز ۸ ژوئن برابر با ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. این دوره کوتاه و بسیار مهم، با کوشش بهار صبا، طراح و مدرس دوره «حقوق بشر، فراتر از اخبار» تهیه شده و در آن چندین مدرس برجسته و کارشناس به موضوع «حق دانستن» خواهند پرداخت. این دوره زمینه‌ای مناسب برای درک عمیق‌تر از دوره «عدالت انتقالی» خواهد بود که در آینده نزدیک در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

حق دانستن
ما حق داریم بدانیم. در مواجهه با بحران‌های فزاینده، پیش از آنکه بتوانیم به راه حل فکر کنیم، نیاز است بدانیم! حق دسترسی به اطلاعات (حق دانستن) دوره کوتاه و رایگانی است که به این حق می‌پردازد. در آن ثبت نام کنید.
بیشتر بخوانید...
امنیت سایبری از الف تا ی – دوره متوسط
در دومین دوره (دوره متوسط) برنامه آموزشی امنیت سایبری شرکت کنید. در پایان این برنامه یک مسترکلاس برای دانشجویان موفق برگزار خواهد شد.
بیشتر بخوانید...
Poster of ICCI 2022
دومین کنفرانس بین‌المللی دوزبانه ایران‌پژوهی معاصر (ICCI)

دو هفته از مهلت ثبت چکیده سخنرانی باقی است. 

در روزهای ۲۶ و ۲۷ آگوست ۲۰۲۲، در همکاری با انستیتو بین‌المللی مطالعات اجتماعی (ISS) در لاهه، هلند، و در ساختمان این انستیتو، ایران آکادمیا میزبان یک کنفرانس دوزبانه با موضوع «ایران و گردش قرن؛ آزموده‌ها، آموزه‌ها، و چشم‌اندازها» خواهد بود.

 

شما می‌توانید با مراجعه به لینک‌های ارائه شده در زیر، فراخوان کامل را مطالعه کنید، چکیده سخنرانی پیشنهادی‌تان را به‌عنوان سخنران در کنفرانس ارائه کنید، یا به عنوان شرکت کننده حضوری نام‌نویسی کنید.

توجه کنید که:‌

کنفرانس ۲۰۲۲ به صورت حضوری برگزار می‌شود. برای اطلاعات بیشتر متن فراخوان را مطالعه کنید.

ایران و گردش قرن؛ آزموده‌ها، آموزه‌ها و چشم‌اندازها
فراخوان دعوت به مشارکت و سخنرانی در دومین کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر - ایران آکادمیا

شماره ۱۲ ژورنال آزادی اندیشه با موضوع گردش قرن

دوازدهمین شماره از ژورنال آزادی اندیشه در دست تهیه است. اگر شماره ۱۱ این ژورنال را مطالعه نکرده‌اید، در مطلب بعدی همین خبرنامه می‌توانید درباره آن بیشتر بدانید. فراخوان دبیران ژورنال برای شماره ۱۲ را می‌توانید در اینجا بخوانید

علاقه‌مندان به ثبت مقاله برای انتشار در ژورنال آزادی اندیشه می‌توانند تا ۳۰ ژوئیه مقالات خود را برای شورای دبیران این ژورنال بفرستند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید

انتشارات علمی-پژوهشی ایران آکادمیا، پس از تلاش بسیار، سیستم نوین و استانداردی برای نشر ژورنال‌ها و کتاب‌های علمی توسعه داده است. درباره این استاندارد نوین این مطلب را بخوانید!

یازدهمین شماره ژورنال آزادی اندیشه، ژورنال رسمی انجمن آزادی اندیشه که سال‌ها به نشر این ژورنال همت گماشته است، این بار منطبق با معیارهای یادشده و با هدایت و بررسی شورای دبیران این ژورنال به انتشار رسید. 

علی بنوعزیزی، سردبیر ژورنال آزادی اندیشه در یادداشت خود در این ژورنال تأکید کرده است: 

در شماره‌های آینده، علاوه بر اعضای شورای دبیران ژورنال (روجا فضائلی، جول هانیسک، محمد رضا نیکفر، سعید پیوندی،  نیره توحیدی، و علی بنوعزیزی)، شماری از سرآمدان علوم اجتماٰعی و مطالعات ایرانشناسی نیز دعوت ما را برای عضویت در «شورای دبیران مشاور» و کمک به انتخاب و بازنگری مقاله‌های ارسالی ژورنال پذیرفته‌اند. البته در غایت امر، موفقیت و ادامه انتشار ژورنال آزادی اندیشه وابسته و مدیون همکاری نویسندگان مقاله‌ها، چه از ایران و چه از خارج از کشور، و علاقه و پشتیبانی خوانندگان آن خواهد بود.

درباره این ژورنال و چگونگی اشتراک نسخ چاپی آن و همچنین شرایط فرستادن مقاله به این ژورنال، بیشتر بدانید. 

 

و سرانجام

ما از همه پشتیبانان ایران آکادمیا در همه عرصه‌ها قدردانی می‌کنیم. اگر مایل به پشتیبانی مالی از پروژه‌های آموزشی و اهداف آموزشی ایران آکادمیا هستید، ما بخشی را برای دریافت این کمک‌ها در دسترس قرار داده‌ایم.

از پروژه‌های آموزشی ایران آکادمیا پشتیبانی می‌کنم
لغو اشتراک   |   این نامه را آنلاین بخوانید
facebook  twitter  youtube  instagram  telegram 
Iran Academia | ایران آکادمیا
The Hague, The Netherlands | لاهه، هلند
© 2012-2022 | © ۲۰۱۲ - ۲۰۲۲