ثبت نام برنامه تحصیلی مطالعات اجتماعی

ثبت نام برنامه تحصیلی مطالعات اجتماعی

پنهان‌کن

موسم ثبت نام در برنامه تحصیلی مطالعات اجتماعی همه ساله به مدت سه ماه از ابتدای ماه آگوست تا پایان ماه اکتبر است

 • تحصیل بدون سانسور و منطبق با معیارهای علمی بین المللی
 • تحصیل آنلاین فراتر از مرزهای جغرافیایی
 • مدرک معتبر تحصیلی
 • اساتید برجسته ایرانی در معتبرترین دانشگاههای دنیا
 • تدریس به زبان فارسی
 • رویکرد بین رشته ای
 • تحصیل رایگان

برنامه تحصیلی

شرح ساختار برنامه تحصیلی «مطالعات اجتماعی» را می توانید در صفحه «برنامه تحصیلی» مطالعه کنید

ایران آکادمیا و برنامه تحصیلی «مطالعات اجتماعی» تحت پروسه ارزیابی و طبقه بندی در کادر European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد.

زمانبندیها

 • مهلت درخواست ثبت نام: ثبت نام از ابتدای ماه آگوست آغاز شده و تا پایان ماه اکتبر ادامه خواهد یافت
 • اعلام نتایج: نتایج بررسی‌ درخواستهای ثبت نام یک ماه پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام خواهد شد
 • شروع برنامه تحصیلی: برنامه با کلاسهای کوتاه پیش نیاز ظرف ماه ژانویه آغاز خواهد شد. سپس کلاسهای ترم اول از هفته اول فوریه شروع می‌شود. طول برنامه تحصیلی یکسال است

راهنما

راهنمای «چگونگی ثبت نام» را مطالعه کنید و با فشردن دکمه ثبت نام درخواست خود را در سایت آن وارد کنید

توضیح: باز کردن حساب کاربری به این معنی نیست که باید بلافاصله درخواست ثبت نام خود را نهایی کنید. شما می توانید در طول مهلت ثبت نام همواره به حساب کاربری خود برای تکمیل درخواست ثبت‌ نام تان مراجعه کنید.

ثبت نام

برای ثبت نام در برنامه تحصیلی سال ۲۰۲۱ از طریق سامانه مدیریت درخواست ثبت نام ایران آکادمیا اقدام کنید.

پرسشهای متداول

 1. آیا تنها لیسانس مرتبط مورد قبول است؟ لیسانس مرتبط مطلوب است اما مطلق نیست. مجموعه مدارک و شرایط شما مورد بررسی قرار می گیرد.
 2. آیا مدرک زبان الزامی است؟ هدف این است که بتوانید منابع ترجمه نشده را مطالعه کنید. از این رو سطح متوسط خواندن زبان برای مطالعه منابع انگلیسی الزامی است. اگر مدرک تافل یا آیلتس ندارید می توانید تست خواندن انگلیسی در سطح متوسط را نزد یک موسسه آموزش زبان در محل زندگی خود انجام دهید، مدارک موسسات زبان پذیرفته می شوند. کسانی که لیسانس ترجمه یا ادبیات انگلیسی دارند و یا در دانشگاههای انگلیسی زبان تحصیل کرده اند نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند.
 3. آیا باید ابتدا تست زبان انجام بدهیم و پس از آن درخواست ثبت نام بدهیم؟ خیر، در صورتی که در حال اقدام برای انجام تست خواندن هستید می توانید در قسمت مربوطه در سایت درخواست ثبت نام اطلاع دهید که در حال انجام تست خواندن زبان انگلیسی هستید و تاریخی که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید.
 4. اگر مدرک کارشناسی خود را هنوز دریافت نکرده ایم می توانیم تقاضای ثبت نام کنیم؟ بله. چنانچه در سال آخر کارشناسی هستید و هنوز مدرک خود را دریافت نکرده اید لطفا تاریخی را که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید و ریز نمراتی که تا زمان تکمیل پرسشنامه کسب کرده اید ضمیمه نمایید.
 5. هزینه تحصیل در ایران آکادمیا چقدر است؟ تحصیل در ایران آکادمیا رایگان است. ایران آکادمیا با توجه به ایده و باورش به ضرورت آزادیهای علمی، حق آزادی تحصیل و همچنین تحصیل رایگان بوجود آمده است. پیشتر ایران آکادمیا یک مبلغ سمبولیک اداری سالانه ۱۱۰ یورو بعنوان یک مبلغ حداقلی و مکانیزمی برای ایجاد نوعی از جدیت و تعهد در دانشجو نسبت به همه آنچه که در اختیار وی قرار می‌گیرد توصیه می‌کرد، اما اکنون آن را نیز درخواست نمیکند، بلکه تنها توصیه میکند آنانی که در توانشان هست و با محدودیت انتقال وجه مواجه نیستند و خود یا خانواده شان در خارج به سرمی‌برند این مبلغ و یا هر مبلغ اختیاری دیگری را بعنوان پشتیبانی از ادامه فعالیتهای ایران آکادمیا در «این صفحه» حمایت کنند.
 6. مدرک ایران آکادمیا در چه سطحی است؟ مدرک ایران آکادمیا در کادر European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد (لینک به صفحه رسمی ثبت برنامه تحصیلی). شرح تکمیلی را در منابع زیر مطالعه کنید:

European Consortium for Accreditation: The Level 7 of the European Union’s European Qualifications Framework (EQF) is compatible with The second cycle (e.g. Master’s degrees) of the Qualifications Framework of the European Higher Education Area. More info: here  & here

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email

پیشنهاد ما

محمدرضا نیکفر
آکادمیا
قرارداد اجتماعی
-
آکادمیا
زینب پیغمبرزاده
محمدرضا نیکفر
آکادمیا
اندیشه انتقادی
-
آکادمیا
محمود مسائلی

از دست ندهید

خبرها

دبیرخانه
خبر
خبرهای تازه درباره پخش زنده رویدادهای ایران آکادمیا
دومین کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر
فراخوان
ایران و گردش قرن؛ آزموده‌ها، آموزه‌ها و چشم‌اندازها

رویدادها

8 می
8 می
بهروز بیات
00
:
00
:
00
:
00
This Event Has Ended
تأملی بر تجاوز ارتش روسیه به اوکراین
13 می
13 می
آکادمیکس، ایران آکادمیا
00
:
00
:
00
:
00
This Event Has Ended
جلسه پرسش و پاسخ برنامه آموزشی «امنیت سایبری»، با پخش زنده همزمان در شبکه‌های ایران آکادمیا