خبرهای کنفرانس

همه خبرهای مربوط به کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر را در این بایگانی مطالعه کنید.

بایگانی خبرهای کنفرانس

کنفرانس ۲۰۲۲
سخنان افتتاح کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر
سخنان افتتاح کنفرانس ICCI - رها بحرینی
سخنان افتتاح کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر - رها بحرینی
خبرهای کنفرانس
گزارش سایت آسو درباره کنفرانس ICCI
گزارش خبر سایت آسو از کنفرانس ICCI
خبرهای کنفرانس
بازتاب‌های تلویزیون ایران اینترنشنال درباره کنفرانس ICCI و ایران آکادمیا
ایران اینترنشنال در برنامه «چشم‌انداز با سیما ثابت»، و در بازتابی از کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر ۲۰۲۲ که از سوی ایران آکادمیا برگزار شد، درباره ایران آکادمیا و چگونگی برطرف کردن محدودیت‌های آموزشی با سه تن از شرکت کنندگان در کنفرانس گفتگو کرد.
خبرهای کنفرانس
بازتاب‌های رادیو زمانه (پشتیبان رسانه‌ای کنفرانس ایران‌پژوهی معاصر) از این کنفرانس – ۱۴۰۱
رادیو زمانه بازتاب‌های گوناگونی از کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر ۲۰۲۲ که از سوی ایران آکادمیا و در همکاری با انستیتوی بین‌المللی مطالعات اجتماعی در شهر لاهه در ۲۶ و ۲۷ اوت برگزار شد ارائه کرد. این بازتاب‌ها را ببینید.
خبرهای کنفرانس
پخش زنده کنفرانس ICCI از وبسایت ایران آکادمیا
پخش زنده کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر (ICCI)، ۲۶ و ۲۷ اوت ۲۰۲۲ برابر با ۴ و ۵ شهریور ۱۴۰۱ را در وبسایت ایران اکادمیا مشاهده کنید. این خبر را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید دبیرخانه کنفرانس ICCI
خبرهای کنفرانس
فرصت شرکت حضوری در کنفرانس ICCI در لاهه را از دست ندهید
دبیرخانه
همزمان با دهمین سالگرد دانشگاه ایران آکادمیا؛ این دانشگاه، در همکاری با انستیتو بین المللی مطالعات اجتماعی دانشگاه اراسموس هلند، دومین کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر را با موضوع ایران و گردش قرن؛ آزموده‌ها، آموزه‌ها و چشم‌اندازها، به شکل حضوری و در ساختمان این انستیتو در روزهای ۲۶ و ۲۷ اوت ۲۰۲۲ برگزار می‌کند. محتوای این پُست را به دقت بخوانید و برای شرکت حضوری در این کنفرانس مهم، حتما نام‌نویسی کنید. با کلیک بر لینک این پُست، جزئیات این رویداد علمی و پژوهشی را مطالعه کنید. روز اول این کنفرانس به زبان انگلیسی و با گفتگوی نیره توحیدی با آصف بیات جامعه‌شناس و پژوهشگر برجسته ایرانی و روز دوم آن به زبان فارسی، و با گفتگوی سعید پیوندی با ماشاءالله آجودانی تاریخ‌دان برجسته آغاز می‌شود. شرکت در این کنفرانس و فرصت آشنایی بیشتر با فعالیت‌ها و همچنین گفتگو با، و پرسش از، اندیشمندان و دانشگاهیان و پژوهشگران فارسی‌زبان و غیرفارسی‌زبان حوزه مطالعات علوم اجتماعی و انسانی را از دست ندهید. شرکت در این کنفرانس برای همه کسانی که نام‌نویسی کرده‌باشند، رایگان است.
خبرهای کنفرانس
راهنمای ضبط ویدئوی آموزشی و سخنرانی
دبیرخانه
چگونه یک درسگفتار ویدئویی ضبط کنیم؟ چگونه سخنرانی را ضبط کنیم و برای کنفرانس بفرستیم؟ چه امکاناتی استفاده کنیم؟ نور باید چگونه باشد؟ پس زمینه چگونه باشد؟ طول ویدئو چه قدر باشد؟ از چه نرم‌افزارهایی استفاده کنیم؟ در کجا ویدئو را ذخیره کنیم؟ چگونه ویدئو را با کیفیت بالا بفرستیم؟ این پرسش‌ها در راهنمای تعاملی تنظیم شده پاسخ داده می‌شوند. برای تهیه درسگفتار، سخنرانی، و هر محتوای آموزشی ویدئویی دیگر برای ایران آکادمیا، آکادمیکس،‌کنفرانس ICCI و دیگر پروژه‌های ایران آکادمیا می‌توانید از این راهنما بهره‌مند شوید. در این راهنمای تعاملی تلاش شده‌است تا متناسب با امکاناتی که هر کاربر ممکن است داشته باشد، به پرسش‌های احتمالی پاسخ داده شود. لطفا اگر پیشنهادی برای بهتر کردن این راهنما دارید، به ما بنویسید.
پشتیبان
شهرداری لاهه
دبیرخانه
شهرداری لاهه، از پشتیبانان کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر ICCI (۲۰۲۲) است که از سوی ایران آکادمیا و در همکاری با ISS برگزار می‌شود. آیا شما نیز مایل به پشتیبانی از فعالیت‌های آموزشی ایران آکادمیا هستید؟
جایگزین عکس پُست
خبرهای کنفرانس
ثبت متن سخنرانی
شورای دبیران ICCI
Sponsorship
خبرهای کنفرانس
شیوه‌های پشتیبانی از کنفرانس بین‌المللی ایران‌پژوهی معاصر ۲۰۲۲
دبیرخانه
خبرهای کنفرانس
پوشش آسو از کنفرانس انقلاب ایران پس از ۴۰ سال
وبسایت آسو
جایگزین عکس پُست
کنفرانس ۲۰۱۹
گزارش ایران اینترنشنال از کنفرانس انقلاب ایران پس از ۴۰ سال
تلویزیون ایران اینترنشنال
خبرهای کنفرانس
پوشش رادیو زمانه از کنفرانس انقلاب ایران پس از ۴۰ سال
رادیو زمانه